TERMO PLUS s.r.o.
 • Facebook
 • slovak
 • english
SlideshowSlideshowSlideshowSlideshowSlideshow

Zákaznícka podpora

Technicko - poradenský servis

Spoločnosť Premac, spol. s r.o. poskytuje v rámci služieb zákazníkom i technicko-poradenský servis. Predaju dlažby môže predchádzať bezplatné spracovanie plánov. Podobný servis poskytujeme nielen pre pokladanie zámkovej dlažby, ale ku všetkým produktom našej spoločnosti.

Vypracovanie plánov pre ukladanie betónovej dlažby a ostatných výrobkov

Pracoviská v Bratislave a Košiciach sú vybavené modernou výpočtovou technikou s grafickým programmi AUTOCAD a AUTOPLANN, ktoré tvoria základňu pre špecializované nadstavby pre jednotlivé dlažby a produkty. Toto technické vybavenie vytvára dobré podmienky na kvalitné a rýchle spracovanie zákaziek.

Po predložení plánu alebo nákresu s presnými rozmermi plochy vypracujeme pre vás kladačský plán spolu s konkrétnymi množstvami pre dlažby, platne, betónové ploty a odvodňovacie žľaby. V prípade, že máte vybraný aj vzor pokládky dlažby stačí, ak do príslušného miesta pokládky vpíšete kódové označenie podľa technickej príručky. Naši pracovníci podľa neho vykreslia daný vzor, prípadne chodník. Výrazne sa tým zjednoduší práca pri projektovaní. Naši zákazníci si môžu už vopred urobiť obraz o tom, ako bude vyzerať ich vydláždená plocha, alebo okolie domu.

Po predložení pôdorysov a rezov riešených podlaží, technickej správy, statického posudku a ostatných častí projektovej dokumentácie Vám pracovníci technickej kancelárie vypracujú projektovú dokumentáciu stropnej konštrukcie. Obdržíte výkres skladby, výkres výstuže a príslušné špecifikácie podľa konkrétneho druhu stropu.

Veľkou výhodou uvedeného postupu je, že si už vopred môžete urobiť obraz o tom, ako bude vyzerať vaša vydláždená plocha alebo okolie domu. Nasledujúci obrázok je príkladom kladačského plánu spolu so špecifikáciou prvkov. Betónové ploty z tvaroviek MACLIT melír jeseň - rodinný dom

Výber a správna pokládka dlažby

 • venujte dostatočnú pozornosť výberu výrobcu dlažby, informujte sa o kvalite ponúkaných výrobkov a služieb (certifikácia, záruky, servis)
 • koncové a polovičné tvarovky znižujú prácnosť a spotrebu materiálu, dobrí výrobcovia ich dodávajú
 • ohraničenie dláždenej plochy obrubníkmi alebo palisádami zaručuje jej stabilitu
 • ak sa rozhodnete realizovať práce svojpomocne, dbajte obzvlášť na kvalitu podložia vzhľadom k účelu použitia plochy (zaťažiteľnosť) a presne dodržujte predpísaný postup
 • zvoľte spoľahlivú realizačnú firmu - pokládka dlažby a jej kvalita má veľký vplyv na životnosť a celkový výsledok
 • zoznam zmluvných stavebnín, ktoré predávajú výrobky spoločnosti Premac nájdete v časti Zmluvné stavebniny
 • naši predajcovia Vám na požiadanie poskytnú kontakt na realizačné stavebné firmy v regióne zákazníka uloženie dlažby a vzory
 • uloženia nájdete v Technickej príručke

Ďalšie produkty:

Manuál - Uloženie dlažby
Manuál - Uloženie dlažby
Technicko - poradenský servis
Technicko - poradenský servis
Prezeranie a tlač projektov AutoCad
Prezeranie a tlač projektov AutoCad
Grafická podpora pre projektantov
Grafická podpora pre projektantov
Katalógy a prospekty PREMAC
Katalógy a prospekty PREMAC
Certifikáty
Certifikáty