TERMO PLUS s.r.o.
  • Facebook
  • slovak
  • english
SlideshowSlideshowSlideshowSlideshowSlideshow

O firme

Vybrať si v dnešnej dobe kvalitné stavebné materiály môže dať skutočne zabrať. Z každej strany sa na Vás hrnú rôzne akciové a údajne overené ponuky. Väčšina firiem sa snaží zabojovať nízkou cenou, čo však môže mať negatívny vplyv na kvalitu. Nemôžeme predsa chcieť lacný a súčasne kvalitný produkt, ktorý by vydržal dlhé roky. Ako do vzdelania, podobne by ste sa nemali báť investovať svoje peniaze do kvalitných výrobkov pre exteriérové úpravy. Ide predsa o vec, ktorá má slúžiť desiatky rokov a celý ten čas budeme mať výsledok našej voľby stále na očiach.

Kde ale nájsť tú ideálnu zámkovú dlažbu, terasovú platňu, svahovú tvárnicu či palisádu?

Veľké obchodné reťazce možno ponúkajú širokánsky sortiment, nie všade je však personál dôkladne vyškolený tak, že dokáže zákazníkovi ušiť ponuku presne podľa jeho predstáv. Ak je na prvom mieste predajcov kvantita, nemôžu predsa ním byť potreby kupujúceho. U nás je to presne naopak.

Môže sa stať, že kupovaný produkt, ktorý ste mali možnosť vidieť len niekde na stojane, regály alebo na fotografiách v katalógu, alebo na internete, bude v skutočnosti u Vás doma vyzerať úplne inak. Aj z toho dôvodu sme sa rozhodli pre zákazníkov vytvoriť v Košiciach a Prešove unikátny show-room " ŠPECIALIZOVANÚ PREDAJŇU VÝROBKOV PREMAC". Na jednom mieste tak nájdete množstvo rôznych druhov zámkových dlažieb, terasových platní, systémových plotov, svahových tvárnic, palisád, parkových a cestných obrubníkov a to všetko v rôznych farebných kombináciách, či variáciách so zelenou trávou, farebnými kamienkami, drevenou kôrou a ďalších vecí, potrebných pre exteriérové úpravy Vášho domova.

U nás si môžete všetky naživo vybrať, ohmatať, prejsť sa po nich a vidieť ich v prirodzenom prostredí kde ich aj vy budete využívať. Viete sa tak ihneď presvedčiť, čo Vám bude skutočne pasovať, vyhovovať k Vášmu domu, firme či záhrade.

Samozrejmosťou je aj náš vyškolený a usmievavý personál, ktorý každému ochotne a odborne poradí pri výbere toho správneho produktu. Špecializujeme sa už vyše 10 rokov výhradne na produkty firmy PREMAC, ktoré sú zárukou kvality a udávania trendu.

Dobrú firmu spoznáte podľa ľudí, ktorí v nej pracujú a nás naša práca baví.

Nezabudnite! Kúpou našich výrobkov náš vzájomný vzťah nekončí, ale začína!

 

Obchodná spoločnosť TERMO PLUS, s.r.o. pôsobí na trhu stavebných materiálov od roku 2003. Dlhoročný cieľ firmy je uspokojiť každého zákazníka kvalitnou službou, poradenstvom pri výbere materiálov a výhodnou cenou. Ako nosný produkt svojej obchodnej činnosti sme si zvolili výrobný sortiment firmy PREMAC a na jar r.2004 sme podpísali prvú rámcovú zmluvu. Naše obchodné aktivity sa postupne rozširovali prostredníctvom partnerských skladov z regiónu východného Slovenska na územie celej republiky. Strategickým krokom k rozvoju firmy bolo zriadenie úseku nákladnej dopravy r.2006 a následne vybudovanie „Špecializovnej predajne výrobkov PREMAC“ v Prešove - r.2007. Týmto krokom  sme boli opäť o čosi bližšie k našim zákazníkom a k uspokojeniu ich potrieb. Aktuálnou novinkou pre rok 2014 je zriadenie nového SHOWROOMU v KOŠICIACH, kde zi zákazník môže všetky výrobky PREMAC naživo pozrieť, vybrať, ohmatať, prejsť sa po nich a vidieť ich v prirodzenom prostredí kde ich aj on bude využívať. Možeme sa pochvalit statusom "TOVAR SKLADOM". Vzhľadom na naše viac ako 10-ročné skúsenosti s predajom produktov PREMAC si dovoľujeme nazývať sa „Špecialisti v oblasti predaja výrobkov RPEMAC“. Tieto aspekty a priam rodinný tím šikovných ľudí prispeli k tomu, že paríme medzi TOP zmluvných predajcov firmy PREMAC na území celej SR.

Ponúkame kompletný servis: Poradenstvo, Návrh riešenia, Technickú podporu, Predaj materiálu, Dopravu 

Ďalším naším artiklom úspešného obchodovania je predaj stavebného materiálu s rozsahom „A-Zet“. Našimi významnými partnermi sú firmy: SPAK, KLOCOK, L and L trading, spol. s r.o. Novinkou pre rok 2014 je profesionálna spolupráca s firmou M4Green, s.r.o. - výhradným partnerom v oblasti distribúcie a profesionálnej inštalácie umelých trávnikov RoyalGrass v rámci Východnej Európy.


Služby našej nákladnej dopravy pravidelne využívajú na transport svojich výrobkov až k Vám domov firmy PREMAC, RUUKKI

Veríme že naša stránka Vám poskytne dostatočné informácie o našej činnosti, že tu nájdete riešenia pre svoje potreby a veľmi radi Vás uvítame v predajných priestoroch našich prevádzok.